info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kokë zëvëndësuese për shishet e biberonave First Choice

Çmimi:600.00 L

Kokë zëvëndësuese prej silikoni për fëmijë 6-18 muaj
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK132
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Koka ndërruese NUK prej silikoni, për fëmijë 6-18 muajsh, është e përshtatshme për të gjitha shishet e biberonave First Choice.

Karakteristikat:
-ka formë të ngjashme me formën e gjoksit, prandaj është shumë e pranueshme nga fëmijët tuaj;
-përshtatet plotësisht me gojën e fëmijëve tuaj dhe u jep atyre ndjesinë e pirjes natyrale;
-sistemi Anti-Colic mundëson pakësim të presionit në brendësi të shishes, reduktim të bulëzave të ajrit që formohen dhe reduktim të kolikave.
Pa BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso