info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kokë zëvëndësuese biberoni First Choice

Çmimi:500.00 L

Koke zëvëndësuese prej gome, për shishet e biberonit First Choice
Paketim x 2 copë

Spastroje


SKU: 004049V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

2 copë, large, medium, small

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Koka ndërruese NUK prej silikoni, për fëmijë mbi 6 muajsh, është e përshtatshme për të gjitha shishet e biberonave First Choice.

Karakteristikat:
-ka formë të ngjashme me formën e gjoksit, prandaj është shumë e pranueshme nga fëmijët tuaj;
-përshtatet plotësisht me gojën e fëmijëve tuaj dhe u jep atyre ndjesinë e pirjes natyrale;
-sistemi Anti-Colic mundëson pakësim të presionit në brendësi të shishes, reduktim të bulëzave të ajrit që formohen dhe reduktim të kolikave.
Pa BPA.