info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Koka ndërruese Classic

Çmimi:450.00 L

Koka ndërruese për shishet e biberonave Classic, të përshtatshme për fëmijë 6-18 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK009
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

NUK ka për qëllim rehatinë dhe komoditetin e fëmijëve gjatë pirjes së qumështit apo lëngjeve të tjera.
Për këtë arsye gjatë dizenjimit të kokave të biberonave u mor parasysh forma e gjoksit të nënës.
Kokat ndërruese për biberonat Classic janë prej silikoni, me grykë të ngushtë dhe rrjedhje të mesme.
Kanë sistemin Anti-Colic që pakëson formimin e bulëzave të ajrit gjatë pirjes dhe redukton kolikat.

Të përshtatshme për fëmijë 6-18 muajsh.