info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Happy Kids biberon i gënjeshtërt

Çmimi:600.00 L

Biberon i gënjeshtërt me kokë gome për fëmijë 0-6 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK201
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Cdo ditë sjell aventura të reja për të voglin tuaj.
Biberonat NUK Happy Kids i japin një ndjenjë sigurie dhe mbrojtje fëmijës, kur janë të rrethuar nga të panjohur ose nga zhurma të padëgjuara më parë.

Karakteristikat:
• Formë ortodontike NUK – mbrojtëse gome dhe me unazë praktike.
• Kokë ushqyese lateksi e hollë dhe e ngushtë, e cila zvogëlon presionin mbi nofullat dhe dhëmbët; pjesë e poshtme e butë, që lejon më shumë hapësirë në lëvizjen e gjuhës dhe një thithje natyrale.
• Modele me motive të ndryshme.

I përshtatshëm për fëmijë nga 0 deri në 6 muajsh.
I disponueshëm në disa modele.