info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Gotë termus

Çmimi:2,400.00 L

Gotë prej çeliku, që ruan për një kohë të gjatë temperaturën e lëngjeve apo ujit
125 ml

Stock: Ka stok

SKU: 3048
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

125 ml

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Termusi Learner Cup Stainless Steel mban ujin apo lëngjet e tjera në temperaturë konstante, pavarësisht temperaturave të ambientit.

Karakteristikat:
-Rezistente ndaj goditjeve;
-Materiali i përdorur për gotën është çeliku, kurse për biberonin silikoni;
-Ka doreza mbajtëse;
-Pa BPA.

Biberoni është i pajisur me një sistemi ajrimi i cili mundëson rrjedhje konstante, pakësim presioni, pakësim të bulëzave të ajrit dhe pakësim të kolikave.
I përshtatshëm për fëmijë nga 6-18 muajsh.
I disponueshëm në dy ngjyra:
-blu;
-rozë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso