info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

termus

Showing all 12 results

Nuvita Stainless Steel Thermal Container (4471)

Termus për ushqimet 300 ml blu
2,190.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Stainless Steel Thermal Food Container (4472)

Termus për ushqimin me kapacitet 500 ml, i disponueshëm në 2 ngjyra të ndryshme
2,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita termus për lëngje ( 4435)

Termus për lëngje me kapak dhe dorezë silikoni 400 ml
2,190.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Termus Smart me Sensor dhe ekran LED (4455)

Termus për lëngje me ekran LED që tregon temperaturën 500 ml
2,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Thermal container (4475)

Termus me vakum për pure dhe lëngje 620 ml
2,990.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Thermal Bottle Holder 0 M+

Termus për ruajtjen e shishes se ushqimit të bebit në temperaturën e dëshiruar
6,020.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Power Cup 18M+

Gotë termus e përshtatshme për fëmije 18 muaj+, e disponueshme në dy ngjyra. 237ml
2,730.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco System Easy Meal Thermal Food Containers

Termus për ruajtjen e ushqimit të ngrohtë ose të ftohtë
5,520.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Closer To Nature Insulated Bottle Bags

Paketim me dy çanta termike për ruajtjen e temperaturës së ushqimeve
3,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Termus për lëngje

Termus për lëngje me kapacitet 215 ml për fëmijë mbi 12 muajsh
3,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Gotë termus

Gotë prej çeliku, që ruan për një kohë të gjatë temperaturën e lëngjeve apo ujit 125 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Twistshake Hot or Cold

Termus që ruan të pandryshuar temperaturën e lëngjeve për rreth 10 orë 420 ml
4,120.00 L 2,884.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare