info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 12 results

Nuvita Stainless Steel Thermal Food Container (4772)

Termus për ushqimin me kapacitet 300 ml dhe ngjyrë rozë
2,190.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Stainless Steel Thermal Food Container (4472)

Termus për ushqimin me kapacitet 500 ml, i disponueshëm në 2 ngjyra të ndryshme
2,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita termus për lëngje ( 4435)

Termus për lëngje me kapak dhe dorezë silikoni 400 ml
2,190.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Termus Smart me Sensor dhe ekran LED (4455)

Termus për lëngje me ekran LED që tregon temperaturën 500 ml
2,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Thermal container (4475)

Termus me vakum për pure dhe lëngje 620 ml
2,990.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Thermal Bottle Holder 0 M+

Termus për ruajtjen e shishes se ushqimit të bebit në temperaturën e dëshiruar
6,360.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Thermal Food Container

Termus ideal për udhëtime me kapacitet i disponueshëm në dy ngjyra 350 ml
3,130.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco System Easy Meal Thermal Food Containers

Termus për ruajtjen e ushqimit të ngrohtë ose të ftohtë
5,520.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Closer To Nature Insulated Bottle Bags

Paketim me dy çanta termike për ruajtjen e temperaturës së ushqimeve
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Termus për lëngje

Termus për lëngje me kapacitet 215 ml për fëmijë mbi 12 muajsh
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Gotë termus

Gotë prej çeliku, që ruan për një kohë të gjatë temperaturën e lëngjeve apo ujit 125 ml
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Twistshake Hot or Cold

Termus që ruan të pandryshuar temperaturën e lëngjeve për rreth 10 orë 420 ml
4,120.00 L 2,472.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi