info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Genius biberon i gënjeshtërt

Çmimi:600.00 L

Biberon i gënjeshtërt me kokë gome për fëmijë 0-2 muajsh
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: 002411
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Biberoni i gënjeshtërt përdoret pothuajse nga të gjithë fëmijët. Prindërit janë gjithmonë në dilemë për zgjedhjen e tij.
NUK iu ofron një sërë biberonash të gënjeshtërt tepër praktikë dhe komodë për fëmijët tuaj.
NUK Genius është një biberon i gënjeshtërt me kokë prej gome dhe formë natyrale, delikat me mishrat e dhëmbëve.
Ka formë të ngjashme me formën e gjoksit të nënës.

Karakteristikat:
-koka e biberonit të gënjeshtërt është prej gome të butë, me përmasa të tilla që e lejon të mbahet në gojë nga fëmijët dhe të thithet, pa dëmtuar mishrat e dhëmbëve apo qiellëzën;
-formë natyrale, e cila lejon lëvizshmëri të plotë të gjuhës;
-e aprovuar nga stomatologët;
-nuk përmban BPA.