info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Biberon Rrens

Çmimi:600.00 L

Biberon rrens prej gome për fëmijë nga 6-18 muajsh
Paketim x 1 biberon rrens

Stock: Ka stok

SKU: NUK156
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 biberon rrens

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Biberoni rrens i NUK, është krijuar bazuar te rekomandimet, këshillat dhe hulumtimet e mjekëve, me qëllim që të jetë sa më i përshtatshëm për bebet tuaja.
Është në ndryshim të vazhdueshëm me qëllim që të plotësojë kërkesat gjithmonë e në rritje të fëmijëve tuaj.
I butë dhe fleksibël, çka e bën të jetë delikat me dhëmbët dhe gingivat.
Materiali i përdorur është gomë e një cilësie të lartë.
Pa BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso