info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Super Primrose 1300mg

Çmimi:1,969.80 L 1,772.82 L -10%

Suplement me vaj aguliçe për mirëqënien e femrave
Paketim x 60 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

,

Lactose Gluten

Përshkrimi

NOW® Evening Primrose Oil
përmban GLA, një acid yndyror i cili gjendet në vajra vegjetalë, si dhe sintetizohet në organizëm.
Përftohet mes proçesit të presimit në të ftohtë.
Acidi gamma linoleik ndihmon në:
-forcimin e imunitetit;
-në mbajtjen e një lëkure normale;
-në mirë-funksionimin e sistemit vaskular.
I përshtatshëm për femra gjatë periudhës së menopauzës.
Pa gluten.
Pa OMGJ.
Pa produkte të bulmetit.
Pa vezë.
Pa sojë.
Pa misër.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
I çertifikuar nga UL.
Pa hexan.
I prodhuar sipas GMP.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore ditore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo vuani nga një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj para se të përdorni produktin.
Mos kaloni dozën ditore të lëjuar, përveç rasteve kur rekomandohet nga mjeku.
Ruhet në një vend të freskët pas hapjes.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1
kapsul, 1 ose 2 herë në ditë bashkë me ushqimin.

Përbërësit

Serving Size: 1 Softgel
Servings Per Container: 60
Amount per Serving % Daily Value
* Percent Daily Values are based
on 2,000 calorie diet.
† Daily Value not established.
Calories 10
Total Fat 1.3 g 2%*
Polyunsaturated Fat 1 g †
Monounsaturated Fat <0.5 g †
Evening Primrose Oil
(Oenothera biennis) (Seed)
(Cold-Pressed, Hexane-Free) 1.3 g (1,300 mg) †
Gamma Linolenic Acid (GLA) 120 mg †
Other Ingredients: Softgel Capsule (bovine gelatin, glycerin, water).