info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Omega-3 1000mg

Çmimi:600.00 L 540.00 L -10%

Suplement me omega-3 i distiluar në nivel molekular
Paketim x 30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Kapsula xhelatinore me vaj
peshku të prodhuara me standarte strike, të kontrolluara dhe të testuara për mungesën e mërkurit, dioksinave, PCBs dhe metaleve të tjera të rënda.
Kombinimi i EPA me DHA ulin rrezikun për hipertension në popullatën normale.
Sipas disa studimeve vaji i peshkut redukton rrezikun për sëmundje të arterieve koronare.
Vaji i peshkut njihet gjithashtu për ndikimet e tij pozitive në:
-sistemin imunitar;
-sistemin nervor;
-shikim;
-kocka dhe artikulacione.
Pa gluten.
Pa OMGJ.
Pa misër.
Pa produkte të bulmetit.
Pa vezë.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
I çertifikuar nga UL.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore ditore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një problem shëndetësor këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.
Nuk rekomandohet të kalohen dozat ditore të lejuara.

Përdorimi

Rekomandohet të merren
2 kapsula në ditë bashkë me ushqimin.

Përbërësit

Serving Size: 2 Softgels
Servings Per Container: 15
Amount per Serving % Daily Value

Calories 20
Total Fat 2 g 3%*
Polyunsaturated Fat 1 g †
Protein < 1 g 1%*
Natural Fish Oil Concentrate 2 g (2,000 mg) †
Omega-3 Fatty Acids:
Eicosapentaenoic Acid (EPA) 360 mg †
Docosahexaenoic Acid (DHA) 240 mg †
Other Ingredients: Softgel Capsule [bovine gelatin (BSE-free), glycerin, water] and d-alpha Tocopherol. Contains fish (anchovies). d-alpha Tocopherol from soy.