info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Liquid Magnesium

Çmimi:3,650.00 L 3,102.50 L -15%

Magnez i lëngshëm, me një sërë benefitesh në organizëm
237 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

237 ml

Suitable For

Përshkrimi

Noë Liquid Magnesium është një suplement ushqimor i lëngshëm i magnezit, nga liqeni i kripur (Great Salt Lake) dhe i përftuar nëpërmjet një proçesi avullimi.
Ky proçes largon 99% të kripës, por ruan 72 minerale gjurmë në formë jonike.
Prania e magnezit dhe mineraleve të tjera gjurmë është e rëndësishme, për një sërë proçesesh biokimike në organizëm, për ruajtjen e balancës elektrolitike dhe funksionin normal neuro-muskular.

Nuk përmban:
– maja;
– derivate të grurit;
– sojë;
– misër;
– qumësht;
– vezë;
– peshk;
– arra.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Tundeni flakonin përpara çdo përdorimi.
Ky suplement ushqimor është shumë i përqëndruar dhe ka shije shumë të fortë.
Rekomandohet të konsumoni 1/4 lugë çaji, 3 herë në ditë.
Mund ta përzjeni me lëng frutash ose ushqim, me qëllim që të fshihni shijen.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Magnesium, Ionic Trace Mineral Concentrate

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping