info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now L-Carnosine 500mg

Çmimi:4,160.00 L 3,744.00 L -10%

Suplement me L-carnosine, me veti antioksiduese
Paketim x 50 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

L-Carnosina është një dipeptid
i përbërë nga alanina dhe histidina.
Gjendet kryesisht në muskuj dhe në nerva.
Sasia e L-Carnosinës në organizëm ulet me rritjen e moshës, prandaj është e nevojshme marrja e suplementeve që e kanë në përmbajtje.
L-Carnosina mbron indet dhe qelizat nga radikalet e lira, mbështet funksionin e muskujve dhe integritetin qelizor.
Pa OMGJ.
Pa gluten.
Pa vezë.
Pa arra.
Pa sojë.
Pa produkte të bulmetit.
I përshtatur me dietën Kosher.
I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë.
I çertifikuar nga UL.
I prodhuar sipas GMP-së.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo keni një problem shëndetësor të caktuar këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të merren
1-3 kapsula në ditë, bashkë me ushqimin.

Përbërësit

Serving Size: 1 Veg Capsule
Servings Per Container: 50
Amount per Serving % Daily Value
* Daily Value not established.
L-Carnosine (ß-alanyl-L-histidine) 500 mg *
Other Ingredients: Hypromellose (cellulose capsule), Stearic Acid (vegetable source) and Magnesium Stearate (vegetable source).