info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Boron 3mg

Çmimi:1,050.00 L 945.00 L -10%

Suplement me mineralin bor për kockat
Paketim x 100 kapsula vegane

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Bori është një mineral aktiv në sasi gjurmë që ndikon tek metabolizmi i kalciumit, magnezit dhe fosforit.
Ai është i njohur për veprimin e tij si forcues i kockave dhe strukturës së tyre.
Pa gluten.
Pa OMGJ.
Pa produkte të bulmetit.
Pa vezë.
Pa sojë.
Pa arra.
I përshtatur me dietën Kosher.
I çertifikuar nga UL.
I prodhuar sipas GMP.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore ditore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo vuani nga një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj para se të përdorni produktin.
Pas hapjes ruhet në një vend të freskët dhe pa lagështi.

Përdorimi

Rekomandohet të merret
1 kapsul në ditë bashkë me ushqimin.

Përbërësit

Serving Size: 1 Veg Capsule
Servings Per Container: 100
Amount per Serving % Daily Value
Boron (from Bororganic Glycine)
(Albion™) 3 mg **
Other Ingredients: Rice Flour, Hypromellose (cellulose capsule) and Stearic Acid (vegetable source).