info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Cicadiane Protect SPF 50+ creme photo-protectrice

Çmimi:2,600.00 L 2,210.00 L -15%

Krem rigjenerues dhe qetësues për fytyrën, me faktor mbrojtës SPF 50+
40 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Spf

Përshkrimi

Noreva Cicadiane SPF 50+ eshte gjenerata e re e trajtimit 2 ne 1, e formuluar për mbrojtjen e fytyrës nga dielli me një faktor të lartë mbrojtës dhe trajtimin e cicatriceve të llojeve të ndryshme.

Në sajë të përbërësve aktivë në përmbajtje siguron rigjenerimin e plagëve post procedurave peeling ose laser, dermatite, në rosacea.

Acidi hialuronik së bashku me agjentë të tjerë hidratues në përbërje hidratojnë dhe sigurojnë një rigjenerim të epidermës së dëmtuar.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoje kremin në fytyrë 30 minuta përpara ekspozimit në diell dhe rivendose çdo dy orë ne rast të ekspozimit në diell.

Përbërësit

AQUA (WATER), dibutyl adipate, BIS-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, diethylamino hydroxybenzoyl HEXYL BENZOATE, DIISOPROPYL SEBACATE, Ethylhexyltriazone, GLYCERIN, polymethyl methacrylate, CETEARYL ALCOHOL, pentaerythrityl distearate, DISODIUM CETEARYL SULFOSUCCINATE, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Sodium Laureth Sulfate, Chlorphenesin , POTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, AMINOMETHYL PROPANOL, CITRIC ACID, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, SODIUM SULFATE, COPPER GLUCONATE.