info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Neostrata PHA Facial Cleanser

Çmimi:4,500.00 L

Pastrues në trajtë xheli me veprim eksfoliues, i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: NEOS02
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Pastron butësisht lëkurën pa shkaktuar tharje dhe irritime.
I pasur me Polihidroksi Acid (PHA).

I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, veçanërisht për personat me lëkurë të ndjeshme ose ata që sapo i janë nënshtruar një proçedure estetike, si mikrodermoabrasion ose peeling kimik.

Pa sapun.
Pa aromë.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhojeni butësisht.
Shpëlajeni dhe thajeni mirë.
I përshtatshëm për përdorim në mëngjes dhe/ose darkë.

Përbërësit

4% GLUCONOLACTONE (PHA)
Aqua/Water/Eau, Gluconolactone, PEG-80 Sorbitan Laurate, Triethanolamine, Polyquaternium-10, Propylene Glycol, Panthenol, Glycine, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth-13 Carboxylate, PEG-150 Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben.