info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff White Silk Anti-Spot Intensive Treatment

Çmimi:5,320.00 L 4,256.00 L -20%

Serum me efekt depigmentues.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: KO111
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum i përqëndruar i formuluar me 9.8% acid glikolik me veti depigmentuese.

Ndihmon në zbardhjen e zonave të hiperpigmentuara dhe në njëtrajtësimin e teksturës së lëkurës.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastër. Vazhdoni rutinën me produktet e linjës White Silk.

Përbërësit

Aqua (Water) · Alcohol denat. · Glycerin · Tripropylene Glycol Citrate · Vaccinium myrtillus Fruit/Leaf Extract · Glycolic Acid · Hydroxyethylcellulose · Kojic Acid · Polyquaternium-10 · PEG-40 Hydrogenated Castor Oil · Arbutin · Saccharum officinarum (Sugar Cane) Extract · Citrus limon (Lemon) Fruit Extract · Citrus aurantium dulcis (Orange) Fruit Extract · Acer saccharum (Sugar Maple) Extract · Cucumis sativus (Cucumber) Fruit Extract · Tocopheryl Acetate · Sodium Ascorbyl Phosphate · Niacinamide · Propylene Glycol · Sodium Metabisulfite · Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate · Disodium EDTA · Sodium Chloride · Sodium Acetate · Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping