info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Jowae Micellar Cleansing Water

Çmimi:1,680.00 L 1,428.00 L -15%

Ujë mishelar me veti pastruese për fytyrë normale në të thatë.
I përshtatshëm edhe lër lëkurë sensitive.
400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

400 ml

Skin Type

, ,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Ujë mishelar, i cili pastron butësisht fytyrën dhe sytë.
I përshtatshem për të gjitha llojet e lëkurës.
Pastron dhe largon makiazhin duke i dhënë lëkurës freski dhe shkëlqim.

Përmban:
– Lumifenole – veti antioksiduese & nxitje e metabolizmit qelizor.
– Imperial Peony – me veprim zbutës dhe qetësues.
– Glicerinë vegjetale.
– Komplekse emoliente.

Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
94% e përbërësve janë me origjinë natyrale.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje me një tampon pambuku.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU. POLOXAMER 184. PROPANEDIOL. GLYCERIN. PENTYLENE GLYCOL. POLYSORBATE 20. SODIUM PCA. PARFUM/FRAGRANCE. CETRIMONIUM BROMIDE. SUCROSE LAURATE. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. ALCOHOL. CITRIC ACID. PAEONIA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping