info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Holle Bio Organic Power Parrot Pouch Pear and Apple with Spinach 6m+ Demeter

Çmimi:L250.00

Pure me mollë, dardhë dhe finok për fëmijë mbi 6 muaj. 100 g.

Stock: In stock

Additional information

Brand

Suitable For

Lactose Gluten

,

Përshkrimi

Pure e imët e përftuar nga kombinimi i mollës me dardhën dhe spinaqin. E përshtatshme për periudhën mes vakteve ose kur jeni në lëvizje.
Paketim praktik, që shtypet.
Pa gluten, pa vezë, pa laktozë dhe pa ëmbëlsues.
Çertifikim Demeter.

Përdorimi

Përdorni një lugë për t’i ushqyer purenë fëmijës suaj, sepse thithja e vazhdueshme direkt nga ambalazhi, mund të shkaktojë prishje të dhëmbëve.
Ruhet në frigorifer deri në dy ditë pas hapjes.

Përbërësit

Pear* 45%, apple* 45%, spinach* 10%, (spinach* 99.5 %, lemon juice concentrate**)