info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Holle Bio Organic Berry Puppy Pouch Apple and Peach with Fruits of the Forest 8m+ Demeter

Çmimi:L250.00

Pure me mollë, pjeshkë dhe fruta pylli, për fëmijë mbi 8 muaj. 100g .

Stock: In stock

Additional information

Brand

Suitable For

Lactose Gluten

,

Përshkrimi

Pure e imët e përftuar 100% nga fruta. Kombinim i mollës, pjeshkës dhe frutave të pyllit. E përshtatshme për t’u konsumuar mes vakteve ose kur jeni në lëvizje.
Paketim pa rrjedhje që siguron një ruajtje të plotë të produktit.
Pa gluten, pa vezë, pa laktozë dhe pa ëmbëlsues.
Me çertifikim Demeter.

Përdorimi

Përdorni një lugë për t’i ushqyer purenë fëmijës suaj, sepse thithja e vazhdueshme direkt nga ambalazhi, mund të shkaktojë prishje të dhëmbëve.
Ruhet në frigorifer deri në dy ditë pas hapjes.

Përbërësit

Apple * 70%, peach * 12%, strawberry * 10%, blueberry ** 5%, raspberry ** 3%