info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Hipp Pako promocionale nr.2

Çmimi:1,300.00 L

Peketim promocional me pure frutash për fëmijë

Stock: S’ka stok

SKU: Hippextra2
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Masa

6 x 190 g

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Paketim promocional me produkte Hipp
Ide e kendshme për dhuratë.

Kjo pako përmban:
1- Hipp pure mollë, banane, biskotë 190 g – 2 kavanozë;
2- Hipp pure biskotë & mollë 190 g – 2 kavanozë;
3 – Hipp pure banane & bollgur 190 g – 2 kavanozë;
4- lugë plastike Hipp për ushqimin e bebes – 4 copë (FALAS)
5- Gushore Hipp 1 copë (FALAS).

Produktet vijnë në paketim festiv, ilustruar në foto.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping