[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

drithëra

Showing 1–20 of 23 results

Ofertë!
-10%

Plasmon Pera e Cereali

Muhalebi me shije dardhe për foshnje mbi 4 muaj Kuti x 250 g
560.00 L 504.00 L -10%
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me 5 drithëra dhe banane

Muhalebi me 5 drithëra, qumësht dhe banane për foshnje mbi 6 muajshe 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me drithëra, banane dhe qumësht

Muhalebi me drithëra, banane dhe qumësht për foshnje mbi 6 muajshe 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me 5 drithëra 6 m+

Muhalebi me 5 drithëra dhe pa qumësht për foshnje mbi 6 muajsh 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me semolina 4 m+

Muhalebi me semolina dhe qumësht për foshnje mbi 4 muajsh 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Plasmon Muhalebi me oriz, misër dhe tapioca

Muhalebi me 3 drithëra për foshnje mbi 4 muajsh Kuti x 230 g
540.00 L 486.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Plasmon Muhalebi me qumësht dhe biskota

Muhalebi me qumësht dhe biskota për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 250 g
600.00 L 540.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Plasmon Muhalebi me 4 drithëra

Muhalebi me 4 drithëra për foshnje mbi 4 muaj Kuti x 230 g
540.00 L 486.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Plasmon Krem Orizi

Krem orizi për foshnje mbi 4 muaj Kuti x 230 g
540.00 L 486.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Plasmon Drithëra 4 m+

Krem (muhalebi) gruri për foshnje mbi 4 muajsh 230 g
540.00 L 486.00 L -10%
Shtoje në shportë

Kendamil Banana Porridge

Drithëra me qumësht dhe banane  për bebe nga 4-6 muaj 150 g
660.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil Cauliflower, Broccoli and Tomato Bake

Drithëra me qumësht, brokoli, lulelakër dhe domate për bebe nga 6 muaj 150 g
670.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil Creamy Porridge

Drithëra me tërshërë dhe grurë  për bebe nga 6 muaj 150 g
660.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil Berry Porridge

Drithëra boronicë dhe qumësht për bebe nga 7 muaj 150 g
670.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal Rice Oat Organic 6 m+

Drithëra Bio për foshnja me oriz dhe tërshërë 6 m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal 7 Grains Organic 6 m+

Përzierje prej 7 drithërash Bio për foshnja 6 m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Hipp Organic Milk & Cereals Fine Fruits

Pure organike me fruta dhe qumësht për bebe nga mosha 6 muajsh 250 g
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Hipp Organic baby cereal 100 % rice

Pure orizi organike për bebe mbi 4 muaj 200 g
650.00 L 585.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Hipp Good Night Fine Apple 4 m+

Pure organike me mollë, drithëra dhe qumësht për bebe mbi 4 muaj 250 g
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Hipp Organic baby cereal Multi Grain 6 m+

Pure me drithëra organike për bebe mbi 6 muaj 200 g
650.00 L 585.00 L -10%
Shtoje në shportë