info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Haliborange Softies Calcium & Vitamin D

Çmimi:1,500.00 L 1,350.00 L -10%

Karamele të përtypshme me kalçium dhe vitaminë D për fëmijë 3-12 vjeç
30 karamele gomoze me shije portokalli

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Karamelet gomoze Haliborange me kalçium dhe vitaminë D janë një mënyrë e shijshme që fëmija juaj të marrë këto lëndë ushqyese thelbësore që i nevojiten çdo ditë.

Kalciumi është i nevojshëm për mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve normalë. Kontribuon në funksionimin normal të enzimave të tretjes.
Vitamina D -Esenciale për rritjen dhe zhvillimin normal të kockave tek fëmijët. Kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të muskujve, kockave dhe sistemit imunitar.

Departamenti i Shëndetësisë në Mbretërinë e Bashkuar rekomandon që të gjithë fëmijët nga 6 muaj deri në 5 vjeç të marrin suplemente në formën e vitaminave A, C & D (Burimi: nhs.uk).

E pershtatshme per 3-12 vjeç.

Përdorimi

E përshtatshme për fëmijët 3-12 vjeç
Rekomandohet të merren 1-2 kapsula në ditë.
Kujdes: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Përbërësit

Glucose Syrup, Sugar, Calcium Phosphate, Gelatine (Bovine), Maltodextrin, Gelling Agent: Pectin, Acid (Citric Acid, Malic Acid), Natural Flavourings, Glazing Agents: Vegetable Oils (Coconut, Rapeseed), Carnauba Wax, Vitamin D Prep (Cholecalciferol, Medium Chain Triglycerides), Colour: Carmines

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare