info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Perfect Forms Stretchmark Prevention Firming Cream

Çmimi:7,400.00 L 6,660.00 L -10%

Krem me efekt tonifikues specifik për trajtimin e strijave.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM015
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem hidratues për trupin, i cili ndihmon në parandalimin e formimit të strijave gjatë periudhave të ndryshimeve të papritura të trupit.

-Ekstraktet e Schizandra sphenanthera me lupeol.
Veprojnë në fibrat që i japin lëkurës elasticitet, duke siguruar fuqi të madhe tonifikuese.

-Ekstraktet e planktonit.
Stimulojnë biosintezën e kolagjenit , të cilat përmirësojnë teksturën e lëkurës.

-Ekstrakti i Lupeol
Rikthen aftësinë natyrale të lëkurës për t’u rigjeneruar duke lehtësuar depërtimin e përbërësve.

-Ekstrakt i lules Opuntia ficus indica.
Lë një film të padukshëm në sipërfaqen e lëkurës që siguron hidratim intensiv afatgjatë (deri në 8 orë).

Kombinim i dylleve bimore dhe estereve të jojobës.

Përdorimi

Aplikojeni 2 herë në ditë në zonat që kanë nevojë.

Përbërësit

Aqua (Water), C10-18 Triglycerides, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Propylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl-6 distearate, Lupinus Albus Seed Extract, Opuntia Ficus Indica Flower Extract, Saccharide Hydrolysate, Plankton Extract, Jojoba Esters, Arginine Ferulate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butylene Glycol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Xanthan Gum, Maltodextrin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping