info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Perfect Forms Phytocare Firm & Tonic Oil

Çmimi:7,000.00 L 6,300.00 L -10%

Vaj i thatë me veti rigjeneruese dhe ushqyese.
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Vaj i thatë për trupin i cili përmban ekstrakte të bimës Baobab.
Me një përmbajtje të lartë të omega-s dhe vitaminave, ky vaj ka efekte të fuqishme antioksiduese dhe rigjeneruese, ndërkohë që rrit prodhimin e kolagjenit dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.

– Rrit prodhimin e kolagjenit.
– Përmirëson elasticitetin e lëkurës.
– Redukton strijat.
– Hidraton, ushqen dhe mbron.
– Ideal për përdorim gjatë shtatzënisë.

Përdorimi

Pas dushit, masazhojeni butësisht në lëkurë të lagur ose të thatë.
Për një trajtim intensiv, aplikojeni direkt në zonat ku shfaqen strijat dhe masazhojeni.

Përbërësit

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Dicaprylyl Carbonate
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil
Adansonia Digitata Seed Oil
Parfum (Fragrance)
Geraniol
Linalool
Betula Alba (Betula Alba Leaf Extract)
Centella Asiatica (Centella Asiatica Extract)
Tocopheryl Acetate
Limonene
Lupinus Albus (Lupinus Albus Seed Extract)
Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil
Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract
Beta-Carotene
Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil
Alpha-Isomethyl Ionone
Citral
Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract
Citronellol
Ascorbyl Palmitate

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping