info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Essential Toning Lotion

Çmimi:4,000.00 L 3,600.00 L -10%

Tonik i formuluar specifikisht për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Tonik i formuluar specifikisht për lëkurën normale, të thatë dhe delikate.
Acidi hialuronik ruan hidratimin natyral të lëkurës, ndërkohë që ekstraktet e luleve qetësojnë dhe balancojnë lëkurën.
Përdoret si hap i fundit i pastrimit të lëkurës dhe përgatit lëkurën për hapat e mëtejshëm të përkujdesje .

Ekstrakte nga bima Hoya Lacunosa – Mbron, qetëson, hidraton dhe rigjeneron lëkurën. Bimë me prejardhje nga Azia, e përdorur tradicionalisht për vetitë e saj anti-inflamatore.
Ekstrakte nga Globularia Trichosantha– Qetëson, ngadalëson procesin e plakjes dhe redukton irritimet e lëkurës. Lule e vogël blu që rritet në Mesdhe, e përdorur tradicionalisht për vetitë e saj qetësuese dhe adstringente.
Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare rikthen hidratimin dhe humbjen e ujit.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Globularia Alypum Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Hoya Lacunosa Flower Extract, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Olive Oil PEG-7 Esters, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxyethylcellulose, 1,2-Hexanediol, Ethoxydiglycol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 14700 (Red 4), CI 19140 (Yellow 5), CI 17200 (Red 33)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping