info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Froika Barrier Cream

Çmimi:1,600.00 L

Krem duarsh për lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike.
75 ml

Stock: Ka stok

SKU: FR021
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem për duart, për lëkurë të thatë dhe atopike.

Mbron lëkurën nga kontakti me faktorët mjedisorë, kimikë ose alergjikë.
Formon një film mbrojtës pa penguar funksionimin normal të lëkurës.
Pas disa javësh përdorimi, duart janë më të buta dhe të hidratuara.

Rezistent ndaj ujit dhe sapunit.
Pa aromë.

Përdorimi

Përdoreni sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

Perfluoropolyethers
ω-3 and ω-6 Fatty Acids
Bisabolol
Phytosterols

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping