info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Filorga Oxygen Glow CC Cream SPF 30

Çmimi:4,760.00 L

Krem hidratues që nxit oksigjenimin e lëkurës dhe njëtrajtëson teksturën. SPF 30. Pigment universal.
40 ml

Stock: Ka stok

SKU: FILO061
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Formulim hibrid i cili rrit oksigjenimin e lëkurës, përmirëson teksturën dhe ofron mbrojtje të përditshme kundër ndotjes urbane.

Formulë unike, e frymëzuar nga karboksiterapia e përdorur në mjekësinë estetike, e cila nxit shkëlqimin natyral të lëkurës.
Në çdo aplikim, përbërësit aktivë nxisin oksigjenimin e lëkurës, ndërkohë që pigmentet e mikro-kapsuluara unifikojnë tonin e lëkurës.

Në qendër të formulimit të Oxygen Gloë CC janë faktorët super nxitës të lëkurës.
Kremi kombinon ekstraktet oksigjenuese të nasturtiumit, acidin hialuronik dhe enzimat detoksifikuese.

Përmban mikro-pigmente të kapsuluara dhe falë kësaj teknologjie innovative, nuanca universale përputhet me çdo tonalitet të lëkurës.

Formula e Oxygen Gloë CC siguron mbrojtje nga rrezatimi UV, drita blu dhe faktorët ndotës ambjentalë për të ruajtur lëkurën nga efektet e dëmshme.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes pas serumit, në vend të kremit të ditës, në të gjithë fytyrën.

Përbërësit

Aqua (Water, Eau), Dibutyl Adipate, Diisopropyl Sebacate, Isopentyldiol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Butylene Glycol, Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ci 77891 (Titanium Dioxide), 1,2-hexanediol, Titanium Dioxide, Styrene/ Acrylates Copolymer, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Alumina, Cetyl Alcohol, Mica, Parfum (Fragrance), Nylon-12, Potassium Cetyl Phosphate, Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77492 (Iron Oxides), Tocopheryl Acetate, Silica, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Peg-8 Laurate, Xanthan Gum, Cellulose Acetate, Acrylates/ammonium Methacrylate Copolymer, Sodium Hyaluronate, Tropaeolum Majus Flower/leaf/stem Extract, O-cymen-5-ol, Propylene Glycol Stearate, Adenosine, Sucrose Palmitate, Magnesium Stearate, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Glucose, Phenoxyethanol, Citric Acid, Potassium Chloride, Superoxide Dismutase, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping