info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Esi NoDol Cerotti

Çmimi:L1,400.00

Ngjitëse specifike për qetësimin e dhimbjeve muskulare dhe artikulare
5 ngjitëse

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

5 ngjitëse

Specific For

Suitable For

Përshkrimi
Dhimbja e artikulacioneve është një fenomën tepër i përhapur. Mund të jetë prezente te personat që vuajnë nga sëmundje si: artriti, osteoartriti, reumatizma por mund të ndikohet dhe nga faktorë të tjerë si p.sh shtimi i lagështisë së ajrit. Ngjitëset NoDol janë efikase për qetësimin e dhimbjeve të artikulacioneve, dhimbjeve muskulare etj. Formulimi është i tillë që përbërësit aktivë çlirohen në mënyrë graduale brenda 24 orëve.
Përdorimi
Vendoset ngjitësi në zonën ku keni dhimbje. Lihet të veprojë për 24 orë. Në momentin që e hiqni, nëse dhimbja vazhdon mund të vendosni një tjetër.
Përbërësit
ACRYLATES COPOLYMER, POLYSORBATE 80, CAMPHOR, ARNICA MNTANA EXTRACT, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, DIMETHYLSULFONE, HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS EXTRACT, SALIZ ALBA BARK EXTRACT AND CITRUS AURANTIUM AMARA OIL.
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro