info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Energy Line Studio

Çmimi:2,030.00 L 1,725.50 L -15%

Suplement ushqimor energjizant për adoleshentë mbi 14 vjeç dhe të rritur
12 flakonë

Stock: Ka stok

SKU: ESI177
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Lactose Gluten

Masa

12 flakone

Suitable For

Action

Përshkrimi

Suplement ushqimor me bazë fosfatidilserinë, glutaminë, pelte mbretërore, ekstrakt Bacopa, vitaminë D dhe B6.
Rekomandohet të përdoret nga adoleshentët mbi 14 vjeç dhe të rriturit.

Bacopa përmirëson kujtesën, funksionet konjitive dhe mirëqenien mendore.
Peltja mbretërore është një substancë e prodhuar nga bletët punëtore, për të ushqyer të gjitha larvat deri në moshën tre ditëshe dhe bletën mbretëreshë për të gjithë jetën.
Vitamina B6 kontribuon në pakësimin e lodhjes, në funksionimin normal të sistemit nervor dhe mbarëvajtjen e proçeseve metabolike që shoqërohen me çlirim energjie.
Vitamina D kontribuon në përthithjen/përdorimin normal të kalçiumit dhe fosforit dhe së bashku me vitaminën B6 favorizon funksionimin normal të sistemit imunitar.
Ka shije luleshtrydheje.

Nuk përmban:
– gluten;
– OMGJ;
– ngjyrues artificialë;
– përmirësues artificialë të shijes.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nuk duhet të përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë me gji.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1-2 flakonë në ditë.
Kujdes hapjen e flakonit!
Nuk duhet të konsumohet në darkë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Royal Jelly, Bacopa Monnieri, Phospahtidylserine, Glutamine, vitamin D, vitamin B6

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping