info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Ducray Diaseptyl spray

Çmimi:L1,200.00

Spray antiseptik për lëkurë të dëmtuar

125 ml

Stock: In stock

SKU: DU062

Additional information

Brand

Formulation

Specific For

Action

,

Suitable For

, , , ,

Përshkrimi

Solucion me klorheksidinë, përbërës që pastron dhe dezinfekton lëkurën pa e dëmtuar atë. I përshtatshëm për pastrimin e plagëve. Pa alkool.

Përdorimi

Aplikim me spraj mbi lëkurë, pa kontakt direkt me të. Nuk shpëlahet.

Përbërësit

Water AQUA , Glycerin, Chlorhexidine Digluconate, Decyl Glucoside, Triethanolamine