info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dimagra Intensive Set 10 Ditor

Çmimi:15,600.00 L 14,040.00 L -10%

Trajtim intensiv 10 ditor për humbjen e peshës

SKU: DIMAG-bundle
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Promo Pharma Dimagra Dren

Action

, ,

Brand

Formulation

Suitable For

Masa

20 bustina x 15 ml

Promo Pharma Dimagra Protein Red Fruit

Action

,

Brand

Formulation

Masa

10 bustina x 22 g

Suitable For

Promo Pharma Dimagra Xalifom Sachets

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

20 bustina

Suitable For

Dimagra Protein Cocoa Flavour

Action

,

Brand

Formulation

Masa

10 bustina x 22 g

Suitable For

Përshkrimi

Me anë të kësaj diete mund të humbisni 5-7 kg për 10 ditë.

Nevojiten:

1 Dimagra Protein me Kakao
2 Dimagra Protein me Fruta Pylli
1 Xalifom
1 Dimagra Dren

 • Promo Pharma Dimagra Dren

  Shtesë dietike me ekstrakte bimore dhe minerale që favorizojnë largimin e lëngjeve
  20 bustina x 15 ml

  Stock: Ka stok

 • Promo Pharma Dimagra Protein Red Fruit × 2

  Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare
  Paketim x 10 bustina

  Stock: Ka stok

 • Promo Pharma Dimagra Xalifom Sachets

  Suplement ushqimor me elektrolite që pakëson lodhjen dhe kontribuon në mirë-funksionimin e muskujve
  Paketim x 20 bustina

  Stock: Ka stok

 • Dimagra Protein Cocoa Flavour

  Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare
  Paketim x 10 bustina

  Stock: Ka stok

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping