info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Dermedic Capilarte Set kundër rënies së flokëve

Çmimi:3,900.00 L

Set kundër rënies së flokëve me cmim promocional

Informacion shtesë

Brand

Masa

150 ml, 300 ml

Action

Hair Type

Formulation

,

Dermedic Capilarte Serum Treatment For Hair Growth

Action

,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

Dermedic Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo

Action

, ,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

300 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Përfito cmim promocional produktet kundër rënies së flokëve Dermedic!
Seti përmban 1 shampo Capilarte 300 ml kundër rënies dhe 1 serum Capilarte 150 ml kundër rënies së flokëve.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping