info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dermedic Capilarte Serum Treatment For Hair Growth

Çmimi:3,230.00 L 2,584.00 L -20%

Serum trajtues për rritjen e flokëve dhe parandalimin e rënies së tyre.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED053
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Ushqen intensivisht qelizat e folikulit të flokëve dhe zgjat fazën anagjene të rritjes së flokëve.
Mbron dhe rigjeneron qelizat e folikulit të flokëve dhe përmirëson vitalitetin e tyre.

Stimulon mikroqarkullimin në lëkurën e kokës, duke përmirësuar kështu oksigjenimin e matricës së flokëve.
Stimulon rritjen e boshteve të reja, rrit volumin e flokëve dhe zvogëlon dukshëm rënien e tyre.
Pengon prodhimin e dihidrotestosteronit (DHT) – një hormon përgjegjës për shkurtimin e fazës së rritjes së flokëve dhe miniaturizimin e folikulave të flokëve.

Përdorimi

Ndani flokët në seksione. Aplikoni një sasi të pakët serumi direkt në skalp, në flokë të lagur ose në flokë të thatë.
Masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore deri në përthithje të plotë. Pa shpëlarje.

Përdoreni çdo ditë për 3 muaj rresht.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping