info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Delifab Zen Capsules

Çmimi:1,700.10 L

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen dhe pakëson të vjellat
Kuti x 30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me bazë xhinxheri i nevojshëm për personat që kanë probleme me traktin tretës.
Ndihmon në trajtimin e:
– dispepsisë;
– meteorizmit;
– inflamacionit abdominal;
– problemeve me tretjen.

Ka veti antioksiduese dhe anti-inflamatore.
Përdoret gjatë shtatzënisë për të frenuar të vjellat dhe të përzjerat.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimtr të këtij suplementi.

Përdorimi

Këshillohet të konsumohet ½ kapsulë në ditë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping