info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Colinox Drops

Çmimi:1,500.00 L

Solucion me pika për qetësimin e kolikave.
(20ml)

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

20 ml

Brand

Formulation

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Solucion viskoz i përshtatshëm për:
-trajtimin e meteorizmave (fryrjes së barkut si pasojë e gazrave);
-trajtimin e aerofagisë;
-trajtimin e kolikave;
-trajtimin e sindromës së zorrës së irrituar;
-të shoqëruar trajtimin e Helicobacter Pylorit.

Prania Bacillus Coagulans ndihmon në rregullimin e florës bakteriale normale.

Nuk rekomandohet të tejkalohen dozat ditore të lejuara.
Integratorët nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ruhet në vend të freskët e të thatë.

Përdorimi

Tunde para çdo përdorimi.
Bebet rekomandohet të marrin 10 pika, 2-4 herë në ditë në varësi të gjendjes.
Të rriturit dhe fëmiëjt rekomandohet të marrin 20 pika, 2-4 herë në ditë.
Përdoret deri në 30 ditë nga hapja e flakonit.

Përbërësit

Simeticone (Emulsione 30%), Spore di Bacillus coagulans(minimo 1,5 mld/g), Fruttosio, Sodio Benzoato, Aroma