info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Cerave SA Smoothing Cleanser

Çmimi:2,100.00 L2,700.00 L

Pastrues në trajtë xheli shkumues me acid salicilik i cili ndihmon në përmirësimin e teksturës së lëkurës.

Spastroje


SKU: CER010V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

236 ml, 473 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Xhel pastrues i cili ndihmon në përmirësimin dhe njëtrajtësimin e teksturës së ashpër të lëkurës , duke e lënë lëkurën më të lëmuar.
Acidi salicilik në formulim eksfolion butësisht lëkurën, duke ndihmuar në mbrojtjen e barrierës natyrale, sëbashku me tre ceramidet esenciale dhe acidin hialuronik.

I përshtatshëm për lëkurën e prirur ndaj Keratosis Piliaris.
Nuk përmban eksfoljues fizikë.
Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.

Përdorimi

Masazhojeni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore. Shpëlajeni mirë dhe thajeni.

Përbërësit

AQUA / WATER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, GLYCERIN, NIACINAMIDE, GLUCONOLACTONE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, CALCIUM GLUCONATE, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, CHOLESTEROL, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, TETRASODIUM EDTA, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PHYTOSPHINGOSINE, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping