info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinoperfect Sérum Éclat Anti-taches

Çmimi:6,720.00 L 6,048.00 L -10%

Serum trajtues kundër njollave të errëta.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formulim në trajtë serumi, i cili vepron duke korrigjuar njollat ​​e errëta dhe duke parandaluar shfaqjen e tyre.
Vepron tek të gjitha llojet e njollave të errëta (njollat e diellit, shenjat post-akne, melazma, shenjat e moshës).
I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet.

Skualene: Ekstraktuar nga vaji i ullirit. Hidraton dhe qetëson lëkurën duke mos lënë ndjesi të yndyrshme.
Viniferina: Një përbërës i patentuar i Caudalie i cili ofron një veprim korrigjues të njollave të errëta, 62 herë më të fuqishëm se vitamina C.

98% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik, jo fotosensibël.
Oil free.
Produkt vegan.

Përdorimi

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte. Lëreni të absorbohet përpara se të aplikoni kremin.

Këshillë nga Vinoterapistët :
Për një lëkurë me më shumë shkëlqim, aplikoni serumin Vinoperfect përpara kremit tuaj mbrojtës të diellit nëse do të ekspozoheni gjatë në diell.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, COCOCAPRYLATE/ CAPRATE, SQUALANE, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT, POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE, BISABOLOL, GLYCERYL STEARATE, XANTHAN GUM, CAPRYLYL GLYCOL, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, POTASSIUM SORBATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CITRIC ACID, SODIUM PHYTATE, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM (FRAGRANCE)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping