info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Thé des Vignes Crème Gourmande Mains et Ongles

Çmimi:1,570.00 L 1,413.00 L -10%

Krem ushqyes dhe hidratues për duart dhe thonjtë.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Kremi i duarve dhe thonjve ushqen, mbron dhe riparon duart.
Aromë delikate falë kombinimit të të myshkut të bardhë, nerolit dhe xhenxhefilit.

Tekstura e lehtë dhe kremoze përthithet menjëherë pa lënë ndjesi të yndyrshme.
E pasuruar me vajin e farave të rrushit, kjo formulë ushqyese ndihmon edhe në forcimin e thonjve.

Gjalpi shea : 100% natyral, organik i cili ushqen, rigjeneron dhe riparon lëkurën e thatë.
Vinolevure: Ekstrakt nga majaja e verës. Hidraton në thellësi.
Vaji i farave të rrushit: 100% natyral, organik dhe i presuar në të ftohtë, me veti ushqyese dhe antioksidante.

98% përbërës me origjinë natyrale.

Përdorimi

Aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN*, CETEARYL ALCOHOL*, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, GLYCERYL STEARATE*, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT*, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL*, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL*, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM CETEARYL SULFATE*, TOCOPHERYL ACETATE*, CAPRYLYL GLYCOL*, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, PHYTOSTEROLS*, SODIUM HYDROXIDE, CARBOMER, SODIUM CARBOXYMETHYL BETAGLUCAN, SORBITAN OLEATE*, TOCOPHEROL*, ASCORBYL PALMITATE, LIMONENE, LINALOOL (

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping