info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Soin Corps Nourrissant

Çmimi:3,770.00 L 2,639.00 L -30%

Përkujdesje hidratuese dhe ushqyese për trupin me gjalpë shea.

Spastroje


Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml, 400 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Locioni i trupit ushqen dhe hidraton menjëherë lëkurën. Teksturë e lehtë përthithet menjëherë, pa lënë ndjesi të yndyrshme.
Aromë e lehtë.

Gjalpi shea : 100% natyral, organik i cili ushqen, rigjeneron dhe riparon lëkurën e thatë.
Polifenolet: Ekstrakte të farave të rrushit me veti antioksidante, të cilat bllokojnë 100% të radikaleve të lirë.

98% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Produkt vegan.

Përdorimi

Aplikoni locionin në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke masazhuar më lëvizje rrethore deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, COCO CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERIN, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, CANDELILLA/JOJOBA/RICE BRAN POLYGLYCERYL-3 ESTERS, GLYCERYL STEARATE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STEAROYL LACTYLATE, SACCHARIDE ISOMERATE, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, POTASSIUM SORBATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LIMONENE, LINALOOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CITRIC ACID, SODIUM PHYTATE, GERANIOL, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM BENZOATE, SODIUM CITRATE, PARFUM (FRAGRANCE), CITRAL.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping