info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Eau de Beauté Limited Edition

Çmimi:2,040.00 L 1,836.00 L -10%

Formulim 100% natyral për kujdesin e lëkurës në format spraj.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Produkti kult i Caudalie.
Formulim 100% natyral për kujdesin e lëkurës.
Rikthen shkëlqimin në lëkurë dhe minimizon poret e dukshme.

Rrushi jeshil: Hidraton dhe rrit shkëlqimin.
Vaj esencial mente.
Vaj esencial trëndafili.
Vaji esencial i rozmarinës: I pasur me flavonoide dhe acide fenolike.

I testuar dermatologjikisht.
Produkt vegan.

Përdorimi

Tundeni përpara përdorimit, më pas spërkateni në fytyrë dhe dekolte duke shmangur zonën e syve.

Disa nga mënyrat se si mund të përdorni Beauty Elixir:
– Në mëngjes, si tonik.
– Pas aplikimit të fondatinës, si fiksues të make-up.
– Përdoret në çdo kohë të ditës, minimizon poret e dukshme dhe i jep lëkurës shkëlqim.
– I spërkatur në qafë, qetëson lëkurën dhe dhuron ndjesi freskie.
– Gjatë udhëtimeve me avion, mbron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.
– Pas stërvitjeve freskon dhe hidraton lëkurën.
– Mund të mbahet në frigorifer gjatë verës, duke u kthyer në një spraj freskues.
– Për meshkujt, pas rruajtjes.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, ALCOHOL, CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER WATER, PARFUM (FRAGRANCE), ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL, POTASSIUM ALUM, GLYCERIN, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, COMMIPHORA MYRRHA RESIN EXTRACT, STYRAX TONKINENSIS RESIN EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS (BALM MINT) LEAF OIL, CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER OIL, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT EXTRACT, TOCOPHEROL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, FARNESOL, LIMONENE, LINALOOL

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping