info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo

Çmimi:L1,700.00

Shampo për skalp të ndjeshëm, për të gjitha llojet e flokëve

200 ml

 

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Shampo ideale për përdorim të përditshëm. E pasur me acid hialuronik që hidraton skalpin e kokës dhe nuk lejon tharjen e tij. Me efekt zbutës dhe shkëlqyes të flokëve. Pa paraben. Pa silikon. Pa fenoksietanol.

Perdorimi

Apliko një sasi të vogël në flokë të lagur, shkumoje dhe shpëlaje me ujë të bollshëm.

Perdorimi

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, DISODIUM COCOAMPHODIA- CETATE, COCAMIDE MEA, POLYQUATER- NIUM-10, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM BENZOATE, PEG-80 GLYCERYL COCOATE, TETRA- SODIUM EDTA, SODIUM ACETATE, ACETYL CYSTEINE, SODIUM HYALU- RONATE, POLYSORBATE 20, ISOPROPYL ALCOHOL.