info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Biorga Cystiphane Anti Hair Loss Shampoo

Çmimi:L1,800.00

Shampo kundër rënies së flokut për meshkuj dhe femra.

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,