info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Biorga Cystiphane Anti-Dandruff Lotion

Çmimi:2,000.00 L 1,600.00 L -20%

Locion kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm. Mund të përdoret si trajtim mbajtës i zbokthit.

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Pershkrimi

Locion me efikasitet të vërtetuar kundër zbokthit, pas vetëm 6 javë përdorimi. Redukton zbokthin e thatë deri në 82% dhe zbokthin e yndyrshëm deri në 73 %. Ka veprim antifungal në sajë të kombinimit climbazol mikonazol në përmbajtje. I pasur me acid malik dhe vaj esencial të dëllinjës që qetësojnë skalpin e irrituar. Nuk shkakton yndyrosje të flokëve dhe parandalon rikthimin e zbokthit. Pa paraben. Pa fenoksietanol.

Perdorimi

Aplikim lokal në lëkurën e kokës së thatë, me masazh të lehtë, cdo ditë. Nuk shpëlahet. Përdoret vetëm ose së bashku me shampon Cystiphane anti-dandruff. Të evitohet kontaktin me sytë.

Perberesit

AQUA (WATER). ALCOHOL DENAT, MALIC ACID, BUTYLENE GLYCOL , PEG-12 DIMETHICONE , SODIUM HYDROXIDE CLIMBAZOLE ,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MICONAZOLE NITRATE JUNIPERUS OXYCEDRUS (JUNIPERUS OXYCEDRUS WOOD OIL) CI 42090 (BLUE 1).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping