info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bambo Nature Hair & Body Wash

Çmimi:1,750.00 L 1,575.00 L -10%

Shampo me përbërës të certifikuar natyralë dhe organikë pë r flokët dhe lëkurën e ndjeshme të foshnjës
500 ml

Stock: Ka stok

SKU: BAMBO011
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Përshkrimi

Një formulë e veçantë, me përbërës të certifikuar natyrorë dhe organikë, pastron butësisht flokët dhe lëkurën e ndjeshme duke eleminuar acarimet . Produkt pa sulfate, pa paraben, pa parfume dhe pa alergenë. Vjen e paketuar në një shishe të përshtatshme me pompë, aplikimi i së cilës e bën pastrimin një moment tepër të vecantë . Produkt i çertifikuar eko-miqësor, vegan dhe i testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

I sigurt për larje të përditshme. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit

Aloe Barbadensis leaf extract, water, lauryl glucoside, decyl glucoside, coco-glucoside, glycerin, xanthan gum, citric acid, sorbic acid, sodium benzoate.