info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bambo Nature Body Lotion for kids

Çmimi:790.00 L

Locion për aplikim të përditshëm për të mbajtur lëkurën e foshnjës tuaj të qetë dhe të butë
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: BAMBO013

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Specific For

Action

Suitable For

Përshkrimi

Bambo Nature Body Lotion është një locion hidratues i butë dhe qetësues për fëmijën tuaj me një përmbajtje lipidesh prej 23 % për të mbajtur lëkurën e foshnjës të butë dhe të shëndetshme. Locioni i trupi testohet dermatologjikisht dhe nuk përmban asnjë parfum apo ngjyrë. Ai është Vegan dhe nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyralë dhe organikë me origjinë nga bimët.
Certertifikuar sipas standardeve të Ecocert COSMOS, Ecolabel Nordic Swan Ecolabel dhe Asthma Alergjia Nordike – zgjedhja e qëndrueshme dhe e sigurt për fëmijën tuaj dhe mjedisin.

Përdorimi

Përdorimi i rekomanduar: Pak sasi mjafton! Përdoreni çdo ditë për të mbajtur lëkurën e bebes të butë dhe të shëndetshme. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit

Aqua, Aloe Barbadensis leaf extract, Cocos Nucifera oil, Butyrospermum Parkii butter, Canola oil, Pentylene glycol, glycerin, cetearyl glucoside, cetearyl alcohol, stearyl alcohol, sodium stearoyl glutamate, Tocopherol, xanthan gam,glycine soja oil, citric acid.