info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Avene Tolerance extreme lait nettoyant 200ml

Çmimi:2,900.00 L 2,320.00 L -20%

Tolerance Extreme , Qumësht pastrues 200ml.
Qumësht pastrues për lëkura të ndjeshme dhe alergjike.

Stock: Ka stok

SKU: AV106
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

,

Suitable For

,

Action

,

Specific For

Pershkrimi

Qumësht pastrues për fytyrën dhe zonën reth syve. Pakëson irritimet dhe ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit të lëkurës. Me përmbajtje të butë që qetëson dhe pastron lëkurën. Pa alkool, pa parfum, pa konservues.

Perdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe në qafë dhe më pas largohet me një pambuk të pastër.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), SQUALANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, BEHENYL ALCOHOL, SODIUM ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CARBOMER, WATER (AQUA)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping