info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Avene Gel De Rasage Men

Çmimi:1,700.00 L

Xhel rroje për meshkuj i përshtatshëm për të gjitha lëkurat

150 ml

Stock: S’ka stok

SKU: AV016

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

,

Action

, ,

Specific For

Pershkrimi

Parandalon irritimet e lëkurës, zbut lëkurën dhe e ushqen atë. Pa alkool, pa paraben.

Perdorimi

Aplikohet xheli në lëkurë të njomë e më pas shpërhapet njëtrajtësisht,

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , TRIETHANOLAMINE, PALMITIC ACID, GLYCERIN, ISOPENTANE, OLETH,20, STEARIC ACID, ISOBUTANE, BHT, BIOSACCHARIDE GUM,1, BISABOLOL, CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, FRAGRANCE PARFUM , HYDROXYETHYLCELLULOSE, ISOPROPYL MYRISTATE, MYRISTIC ACID, PEG,14M, PHENOXYETHANOL, SILICA, TRICLOSAN, WATER AQUA , NITROGEN,

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping