info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Avene Crème a raser Men 100ml

Çmimi:1,450.00 L

Krem rroje për meshkuj 100ml.
Krem rroje i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

Stock: S’ka stok

SKU: AV128

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

,

Action

, ,

Specific For

Pershkrimi

Pastron lëkurën dhe ndihmon në largimin e baktereve. Zbut lëkurën dhe lehtëson rruajtjen e mjekërave të ashpra. Njëkohësisht ka dhe veti ushqyese për lëkurën. Pa alkool, pa paraben.

Perdorimi

Vendoset një sasi e vogël kremi në lëkurë të njomë dhe nëpërmjet një furçe shpërhapet në të gjithë fytyrën. Nëse është e nevojshme mund të aplikohet dhe një produkt pas rrojes.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). STEARIC ACID. POTASSIUM HYDROXIDE. LAURIC ACID. GLYCERIN. PALMITIC ACID. PEG-2 STEARATE. FRAGRANCE (PARFUM). BISABOLOL. SODIUM HYDROXIDE. TRICLOSAN.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping