info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Avene Cleanance Mat Emulsion matifiante

Çmimi:L2,400.00 L1,680.00 -30%

Cleanance Mat , Emulsion matifikues 40ml
Emulsion hidratues dhe seborregullues për lëkura me tendencë të yndyrshme

Stock: In stock

SKU: AV021

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Action

Pershkrimi

Emulsion që përthith yndyrën e tepërt, duke hequr shkëlqimin që ajo i jep lëkurës. Ngushton poret, zbut lëkurën dhe lehtëson irritimet. Pa paraben, pa gluten, pa sojë, pa vaj.

Perdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastruar paraprakisht,

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , PROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, CYCLOHEXASILOXANE, POLYACRYLATE,13, POLYMETHYL METHACRYLATE, POLYISOBUTENE, ZINC GLUCONATE, BENZOIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, CETRIMONIUM BROMIDE, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL LAURATE, POLYSORBATE 20, PYRIDOXINE HCL, SALICYLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, WATER AQUA ,