info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

ACM Novophane Food Supplement

Çmimi:2,340.00 L

Suplement ushqimor për flokët dhe thonjtë.
Paketim me 60 kapsula.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

60 capsules

Specific For

,

Përshkrimi

Suplement ushqimor i cili vepron njëkohësisht tek flokët dhe thonjtë.

Formulim i plotë me aminoacide, vitamina, elementë gjurmë dhe silikon me bazë bimore për t’i mbajtur flokët dhe thonjtë të shëndetshëm dhe më rezistentë.

Biotina dhe zinku kontribuojnë për të pasur flokë të shëndetshëm dhe të bukur.
Zinku ndikon gjithashtu për të siguruar thonj të shëndetshëm.
Vitamina B6 ndikon në sintezën normale të cisteinës.
Bakri luan rol në pigmentimin normal të flokëve.

Pa dioksid titani.

Përdorimi

Konsumoni 2 kapsula në ditë të marra së bashku me ushqimin për 3 muaj.
Ripërsëriteni nëse është e nevojshme gjatë vitit.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Mbajeni larg fëmijëve.
Suplementet nuk mund të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.
Të ruhen në një vend të freskët dhe të thatë.

Përbërësit

Cystine, Méthionine, agent de charge : Phosphate Dicalcique, Gluconate de Fer, Oxyde de Magnésium, Vitamine C (Acide ascorbique), Gluconate de zinc, Extrait de Prêle Partie Aerienne (Equisetum arvense.L), Vitamines E (Acétate de DL-alpha-tocophéryle), B3 (Niacine), B5 (D-panthoténate de calcium), B6 (Chlorhydrate de pyridoxine), B2 (Riboflavine), Biotine (D-biotine), Gluconate de Cuivre, L-Arginine, Mono et Diglycérides d’acide gras, enveloppe : Gélatine

Quick Comparison

SettingsACM Novophane Food Supplement removeNow Zinc Glycinate 30 mg removeACM Vitix Food Supplement removeNow Biotin 10000 mcg removeNow Hair Skin and Nails removeSolgar Collagen Hyaluronic Acid Complex remove
Image
SKUACM21NOW162ACM24NOW131NOW167SOL098
Rating
Price2,340.00 L2,200.00 L 1,870.00 L -15%3,590.00 L3,080.00 L 2,618.00 L -15%4,150.00 L 3,527.50 L -15%6,934.00 L 5,890.00 L -15%
Stock

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

AvailabilityKa stokKa stokKa stokKa stokKa stokKa stok
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionSuplement ushqimor për flokët dhe thonjtë. Paketim me 60 kapsula.Suplement ushqimor me glicinat zinku Kuti x 120 kapsulaSuplement ushqimor i cili ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Paketim me 30 tableta.Suplement ushqimor me biotinë, me një sërë funksionesh në organizëm Kuti x 120 kapsulaSuplement ushqimor për flokë, thonj dhe lëkurë të shëndetshme Kuti x 90 kapsulaSuplement ushqimor me kolagjen dhe acid hialuronik për një lëkurë të shëndetshme 30 tableta
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Action

Brand

Formulation

Masa

60 capsules

Specific For

,

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

120 kapsula

Suitable For

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 tablets

Specific For

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

120 kapsula

Suitable For

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

90 kapsula

Suitable For

Action

,

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

30 tableta

Suitable For

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare